Про нас

Узгодження й оформлення дозвільної документації


Довіртесь нашому досвіду, який ми набули з 2005 року.

Про компанію

Компанія MCA Group


Компанія створена у 2005 році, і вже понад 14 років спеціалізується на наданні послуг у сфері оформлення дозвільної документації на ринку України. Основу компанії складають професіонали, з досвідом роботи більше ніж 10 років.


Послугі

Оформлення дозволів на об'єкти зовнішньої реклами


Для економії Вашого часу та коштів, ми візьмемо на себе всі роботи з підготовки пакету документів та проведемо попередній аналіз можливості розміщення Ваших рекламних конструкцій. Наші фахівці будуть супроводжувати Ваші документи протягом всього процесу оформлення, швидко реагуючи на можливі зміни законодавства і політичної кон'юнктури (а це погодьтеся важливо в нашій країні!). Узгодження документів в управліннях архітектури та охорони культурної спадщини, в комунальних підприємствах і комунальних мережах - це наш коник, забудьте про відмову в цих структурах! Підсумком нашої роботи стане отримання дозволу на розміщення об'єкту зовнішньої реклами.

Наші клієнти

Довіртеся нашим клієнтам

Наші роботи

Портфоліо


Грамотно спроєктована і якісна зовнішня реклама може бути не тільки самостійним рекламним засобом, але і відмінним доповненням вже наявних носіїв. Вона грамотно нагадує споживачеві про певні бренди, товари, послуги, даючи можливість побачити та запам'ятати потрібну інформацію. Така реклама повинна бути яскравою, лаконічною, зрозумілою і розміщуватися в місцях з хорошою прохідністю, тобто там, де її зможе побачити велике число людей. Ми допоможемо вашій компанії створити ефектний, стильний, що запам'ятовується вигляд.


Портфоліо