Послуги

Розміщення зовнішньої
реклами на фасаді у Києві


Розміщення та виготовлення рекламних
конструкцій повного циклу у Києві

До зовнішньої реклами можна віднести різні рекламні спецтехніка й устаткування, які повинні органічно вписуватися в загальну концепцію і панораму міста. Кожен наш дизайн-проект обов'язково враховує специфіку місця установки, інтенсивність руху і рівень видимості рекламних носіїв. Будь-який рекламний об'єкт, виготовлений за індивідуальним замовленням, виділяється на загальному тлі, привертаючи до себе максимальну увагу потенційних клієнтів. Ми пропонуємо своїм клієнтам весь спектр послуг, спрямованих на виготовлення зовнішньої реклами в Києві: дизайн, виробництво і подальше обслуговування рекламних носіїв. Ми також здійснюємо монтаж та розміщення зовнішньої реклами. Професійна установка об'єктів зовнішньої й інтер'єрної реклами забезпечує їх довготривалу експлуатацію і гарантує мінімальний збиток в ході використання. ми реалізуємо всі Ваші побажання і вимоги й поставлені завдання, оскільки практикуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення і клієнтові.


Монтаж рекламних вивісок у Києві

Ви можете не тільки замовити рекламну вивіску в Києві, а й скористатися нашою послугою розміщення зовнішньої реклами. Адже мало виготовити якісну рекламну конструкцію, важливо також правильно і надійно повісити вивіску. Зовнішню рекламу - вивіску, лайтбокс або об'ємні букви кріплять на фасад будівлі або дах, балкони, кіоски, МАФи і т.д. Монтаж вивіски в Києві починається з того, що наші фахівці проводять ретельні виміри на місці установки, враховують особливості поверхні та підбирають максимально підходять під ці умови кріплення. У деяких випадках для монтажу вивіски потрібна додаткова конструкція, яку ми так само можемо виготовити.

Погодні умови не завжди ідеальні, тому важливим фактором при монтажі є надійність кріплень. Ми пропонуємо скористатися такими нашими послугами: виїзд фахівця на завмер об'єкта, виїзд на діагностику, монтаж банера, монтаж не світлової вивіски, монтаж і підключення світлової вивіски в Києві. Від якості монтажу значною мірою залежить довговічність і зносостійкість вивіски, а також зручність експлуатації. Монтаж вивісок в Києві - процес, що вимагає найсуворішого дотримання технології та правил безпеки для довговічності експлуатації.

Монтаж банерів і рекламних конструкцій

Банер є не тільки недорогим видом зовнішньої реклами, але міцним і довговічним матеріалом. Повісити банер в Києві можна на фасад будівлі або кіоску, так само можливо виготовити металоконструкцію для подальшого монтажу банера на неї. Якщо Ви шукаєте де замовити банер в Києві, то певним рішенням буде звернутися в нашу компанію. Для зручності замовника ми надаємо і послуги широкоформатного друку банерів, і послуги монтажу.


Демонтаж вивісок і об'ємних літер у Києві

Зняття вивіски - процес не менш важливий і відповідальний, ніж розміщення зовнішньої реклами. Якісний демонтаж зовнішньої реклами в більшості випадків дозволяє зняти вивіски або складні конструкції таким чином, щоб потім їх легко було встановити на іншому об'єкті. Найчастіше демонтаж вивісок та рекламних конструкцій потрібно в ситуації, коли компанія переїжджає на інше місце або планує замінити стару конструкцію на нову і більш сучасну. Наші монтажники виконають всі Ваші переваги та вказівки по демонтажу зовнішньої реклами, вивісок, банерів, табличок.

Ціна на розміщення зовнішньої реклами, вивіски, об'ємних літер або іншої рекламної конструкції визначається на місці об'єкта і залежить від складності робіт, розміру вивіски та умов монтажу. Вартість монтажу так само залежить від того, який вид зовнішньої реклами встановлюється. Установка і демонтаж конструкцій нашими фахівцями відрізняється оперативністю і дозволяє зберегти привабливий зовнішній вигляд рекламної вивіски. Ми здійснюємо монтаж і демонтаж вивісок для магазинів, торгових центрів, салонів, стоматологічних та косметологічних клінік, салонів краси, ресторанів і барів.


Виготовлення реклами в Києві

Компанія «MCA Group» виготовляє креативні й привабливі об'єкти зовнішньої реклами: виготовлення об'ємних букв, вивіски та логотипи, лайтбокси та панель-кронштейни, банерні конструкції, широкоформатний і інтер'єрний друк, інформаційні стенди та куточки покупця і багато іншого. Світлові об'ємні літери. Це ефективний і привабливий вигляд реклами. Поєднання різних сучасних матеріалів і видів дозволяє висвітлити таку рекламу яскравою і виділяється. Відмінною особливістю такого виробництва зовнішньої реклами є можливість окремого кріплення кожного елемента, що дозволяє розміщувати об'ємні букви над входом, на фасаді або стінах, по периметру даху. Об'ємні букви в Києві виділять Ваш бізнес серед конкурентів.

Лайтбокси

Такий вид зовнішньої реклами найчастіше використовується для красивого оформлення назви компанії або організації. Завдяки різноманітності форм виконання і доступною ціною, лайтбокси в Києві є фаворитом серед усіх рекламних носіїв. Їх успішно застосовують в якості зовнішньої й інтер'єрної реклами магазини, торгові центри, салони краси, ресторани та інші заклади.

Вивіски

Для оформлення фасадів, а так само інтер'єру часто використовується такий рекламоносій, як вивіска. Виходячи з різні завдань і бюджету замовника, вивіска може бути виконана в різних варіантах. Це може бути лайтбокс, об'ємні букви, не світлова табличка або банер. Виконані якісно і яскраво, вивіски виконують відразу кілька функцій - надають інформацію та залучають увагу аудиторії. Виготовлення вивіски в Києві Ви сміливо можете довірити нам. Ми завжди враховуємо всі побажання і вимоги замовника і пропонуємо найбільш відповідний варіант виготовлення вивіски.

Оформлення фасадів

Для виготовлення зовнішньої реклами сучасні композитні матеріали дозволяють за допомогою красивого дизайну видозмінювати й перетворювати зовнішній вигляд фасадів будівель. Рекламна інформація і зображення, нанесені за допомогою широкоформатного друку на банерну сітку або банер, звертають на себе увагу і запам'ятовуються проходять і проїжджають повз людям. Оформлення фасадів в Києві не тільки несе в собі рекламну складову, а й перетворює зовнішній вигляд міських будівель.

Інтер'єрна реклама

Різноманітні рекламні елементи, розміщені в інтер'єрі магазинів, салонів і офісів формують позитивний імідж і створюють оригінальний фірмовий стиль компанії. Красива вивіска в інтер'єрі - це запорука успішних продажів залучення нових клієнтів. Яскраве оформлення вітрин в торгових центрах обов'язково приверне увагу відвідувачів. Оригінальний дизайн особливо важливий для інтер'єрної реклами в салонах краси, ресторанах та інших закладів сфери обслуговування.

Інтер'єрні логотипи

Логотип в інтер'єрі буде своєрідною візитною карткою фірми. Ми виконуємо виготовлення логотипів з різних матеріалів, кожен з яких по своєму цікавий. Для більш бюджетних рішень підійде логотип з пінопласту або пінополістиролу, пофарбований в будь-який колір. Більш коштовним, але і безсумнівно виділяється, є логотип з акрилу. У цьому випадку так само можливі різноманітні варіанти виконання - це може бути не світловий логотип з кольорового акрилу, логотип з акрилу з підсвічуванням, логотип на підкладці з об'ємними літерами з акрилу. Пропонуючи оформлення вітрин оракалом, пескоструем або іншими видами вінілових плівок ми завжди враховуємо особливості поверхні та місця розміщення. Готові проєкти, куди обов'язково входить інтер'єрна реклама, виглядають вишукано і зі смаком, що своєю чергою створює вигідне враження на кожного відвідувача.