Послуги

Розміщення зовнішньої
реклами на фасаді у Києві


Розміщення та виготовлення рекламних
конструкцій повного циклу у Києві

До зовнішньої реклами можна віднести різні рекламні спецтехніка й устаткування, які повинні органічно вписуватися в загальну концепцію і панораму міста. Кожен наш дизайн-проект обов'язково враховує специфіку місця установки, інтенсивність руху і рівень видимості рекламних носіїв. Будь-який рекламний об'єкт, виготовлений за індивідуальним замовленням, виділяється на загальному тлі, привертаючи до себе максимальну увагу потенційних клієнтів. Ми пропонуємо своїм клієнтам весь спектр послуг, спрямованих на виготовлення зовнішньої реклами в Києві: дизайн, виробництво і подальше обслуговування рекламних носіїв. Ми також здійснюємо монтаж і установку реклами. Професійна установка об'єктів зовнішньої й інтер'єрної реклами забезпечує їх довготривалу експлуатацію і гарантує мінімальний збиток в ході використання. ми реалізуємо всі Ваші побажання і вимоги й поставлені завдання, оскільки практикуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення і клієнтові.


Монтаж рекламних вивісок у Києві

Ви можете не тільки замовити рекламну вивіску в Києві, а й скористатися нашою послугою монтажу. Адже мало виготовити якісну рекламну конструкцію, важливо також правильно і надійно повісити вивіску. Зовнішню рекламу - вивіску, лайтбокс або об'ємні букви кріплять на фасад будівлі або дах, балкони, кіоски, МАФи і т.д. Монтаж вивіски в Києві починається з того, що наші фахівці проводять ретельні виміри на місці установки, враховують особливості поверхні та підбирають максимально підходять під ці умови кріплення. У деяких випадках для монтажу вивіски потрібна додаткова конструкція, яку ми так само можемо виготовити.

Погодні умови не завжди ідеальні, тому важливим фактором при монтажі є надійність кріплень. Ми пропонуємо скористатися такими нашими послугами: виїзд фахівця на завмер об'єкта, виїзд на діагностику, монтаж банера, монтаж не світлової вивіски, монтаж і підключення світлової вивіски в Києві. Від якості монтажу значною мірою залежить довговічність і зносостійкість вивіски, а також зручність експлуатації. Монтаж вивісок в Києві - процес, що вимагає найсуворішого дотримання технології та правил безпеки для довговічності експлуатації.

Монтаж банерів і рекламних конструкцій

Банер є не тільки недорогим видом зовнішньої реклами, але міцним і довговічним матеріалом. Повісити банер в Києві можна на фасад будівлі або кіоску, так само можливо виготовити металоконструкцію для подальшого монтажу банера на неї. Якщо Ви шукаєте де замовити банер в Києві, то певним рішенням буде звернутися в нашу компанію. Для зручності замовника ми надаємо і послуги широкоформатного друку банерів, і послуги монтажу.


Демонтаж вивісок і об'ємних літер у Києві

Зняття вивіски - процес не менш важливий і відповідальний, ніж її установка. Якісний демонтаж зовнішньої реклами в більшості випадків дозволяє зняти вивіски або складні конструкції таким чином, щоб потім їх легко було встановити на іншому об'єкті. Найчастіше демонтаж вивісок та рекламних конструкцій потрібно в ситуації, коли компанія переїжджає на інше місце або планує замінити стару конструкцію на нову і більш сучасну. Наші монтажники виконають всі Ваші переваги і вказівки по демонтажу зовнішньої реклами, вивісок, банерів, табличок.

Ціна на монтаж і демонтаж вивіски, об'ємних літер або іншої рекламної конструкції визначається на місці об'єкта і залежить від складності робіт, розміру вивіски і умов монтажу. Вартість монтажу так само залежить від того, який вид зовнішньої реклами встановлюється. Установка і демонтаж конструкцій нашими фахівцями відрізняється оперативністю і дозволяє зберегти привабливий зовнішній вигляд рекламної вивіски. Ми здійснюємо монтаж і демонтаж вивісок для магазинів, торгових центрів, салонів, стоматологічних та косметологічних клінік, салонів краси, ресторанів і барів.


Виготовлення реклами в Києві

Компанія «MCA Group» виготовляє креативні й привабливі об'єкти зовнішньої реклами: виготовлення об'ємних букв, вивіски та логотипи, лайтбокси та панель-кронштейни, банерні конструкції, широкоформатний і інтер'єрний друк, інформаційні стенди та куточки покупця і багато іншого. Світлові об'ємні літери. Це ефективний і привабливий вигляд реклами. Поєднання різних сучасних матеріалів і видів дозволяє висвітлити таку рекламу яскравою і виділяється. Відмінною особливістю такого виробництва зовнішньої реклами є можливість окремого кріплення кожного елемента, що дозволяє розміщувати об'ємні букви над входом, на фасаді або стінах, по периметру даху. Об'ємні букви в Києві виділять Ваш бізнес серед конкурентів.

Лайтбокси

Такий вид зовнішньої реклами найчастіше використовується для красивого оформлення назви компанії або організації. Завдяки різноманітності форм виконання і доступною ціною, лайтбокси в Києві є фаворитом серед усіх рекламних носіїв. Їх успішно застосовують в якості зовнішньої й інтер'єрної реклами магазини, торгові центри, салони краси, ресторани та інші заклади.

Вивіски

Для оформлення фасадів, а так само інтер'єру часто використовується такий рекламоносій, як вивіска. Виходячи з різні завдань і бюджету замовника, вивіска може бути виконана в різних варіантах. Це може бути лайтбокс, об'ємні букви, не світлова табличка або банер. Виконані якісно і яскраво, вивіски виконують відразу кілька функцій - надають інформацію та залучають увагу аудиторії. Виготовлення вивіски в Києві Ви сміливо можете довірити нам. Ми завжди враховуємо всі побажання і вимоги замовника і пропонуємо найбільш відповідний варіант виготовлення вивіски.

Оформлення фасадів

Для виготовлення зовнішньої реклами сучасні композитні матеріали дозволяють за допомогою красивого дизайну видозмінювати й перетворювати зовнішній вигляд фасадів будівель. Рекламна інформація і зображення, нанесені за допомогою широкоформатного друку на банерну сітку або банер, звертають на себе увагу і запам'ятовуються проходять і проїжджають повз людям. Оформлення фасадів в Києві не тільки несе в собі рекламну складову, а й перетворює зовнішній вигляд міських будівель.

Інтер'єрна реклама

Різноманітні рекламні елементи, розміщені в інтер'єрі магазинів, салонів і офісів формують позитивний імідж і створюють оригінальний фірмовий стиль компанії. Красива вивіска в інтер'єрі - це запорука успішних продажів залучення нових клієнтів. Яскраве оформлення вітрин в торгових центрах обов'язково приверне увагу відвідувачів. Оригінальний дизайн особливо важливий для інтер'єрної реклами в салонах краси, ресторанах та інших закладів сфери обслуговування.

Інтер'єрні логотипи

Логотип в інтер'єрі буде своєрідною візитною карткою фірми. Ми виконуємо виготовлення логотипів з різних матеріалів, кожен з яких по своєму цікавий. Для більш бюджетних рішень підійде логотип з пінопласту або пінополістиролу, пофарбований в будь-який колір. Більш коштовним, але і безсумнівно виділяється, є логотип з акрилу. У цьому випадку так само можливі різноманітні варіанти виконання - це може бути не світловий логотип з кольорового акрилу, логотип з акрилу з підсвічуванням, логотип на підкладці з об'ємними літерами з акрилу. Пропонуючи оформлення вітрин оракалом, пескоструем або іншими видами вінілових плівок ми завжди враховуємо особливості поверхні та місця розміщення. Готові проєкти, куди обов'язково входить інтер'єрна реклама, виглядають вишукано і зі смаком, що своєю чергою створює вигідне враження на кожного відвідувача.