Блог

Корисна інформація


20 Серпня, 2020
5 складових успіху зовнішньої реклами - MCA Group
5 складових успіху зовнішньої реклами
Мешканці сучасних міст вже давно звикли до різноманітних постерів і вивісок на будинках, білбордах вздовж автомобільних доріг, банерів над пішохідними вулицями. Ми по-різному ставимося до зовнішньої реклами, та не можемо заперечувати той факт, що дізнаємось багато інформації про нові бренди, продукти або послуги саме з цього джерела. Від чого залежить успіх рекламного блоку? На які моменти слід звернути особливу увагу, плануючи розміщення реклами на фасаді в місті Київ?
13 Серпня, 2020
Чому дратує реклама? - MCA Group
Чому дратує реклама?
Зовнішня реклама давно стала невідійманою частиною сучасних міст і розділила нас на кілька категорій. Значна частина людей навчилася ставитися до вивісок байдуже та спокійно, сприймаючи їх в якості потрібної, хай і не життєво необхідної, інформації. Але є такі, для кого реклама – сильний дратівливий чинник, що б’є на психіку. Чому так стається і що з цим робити?
15 Липня, 2020
Отримання дозволу на рекламу в Києві: що потрібно знати - MCA Group
Отримання дозволу на рекламу в Києві: що потрібно знати
Реклама має бути узаконеною – це аксіома. Процес отримання дозволу займає певний час і передбачає проходження кількох обов’язкових етапів, прописаних у відповідних положеннях. Про що треба знати, як обійти закони та чи варто це робити?
8 Липня, 2020
Оновлений порядок погодження реклами в Києві: що треба знати про штучні перешкоди - MCA Group
Оновлений порядок погодження реклами в Києві: що треба знати про штучні перешкоди
Реклама за правилами – це просто і водночас складно. Якщо ви не готові з головою зануритися у нюанси – в першу чергу, бюрократичні, будьте готові до різних неприємних несподіванок. За статистикою, 5 із 6 київських рекламоносіїв не мають дозволу на розміщення, а значить, вони підлягають демонтажу. Чому так стається і про які штучні перешкоди ви можете не знати на початку шляху?
1 Липня, 2020
Эстетические и юридические правила размещения вывески на фасаде - MCA Group
Естетичні та юридичні правила розміщення вивіски на фасаді
Будь-яка вивіска має бути розміщена за правилами – це аксіома. Маленьке, на перший погляд, несуттєве порушення може обернутися великими проблемами, аж до демонтажу конструкції та штрафів. Поговоримо про естетичні та бюрократичні аспекти розміщення вивіски.
18 Червня, 2020
Який порядок отримання дозволів на рекламу в Києві? - MCA Group
Який порядок отримання дозволів на рекламу в Києві?
Реклама здатна творити дива – це факт. Звичайно ж, мова йде про якісні проєкти, створені професіоналами та, що дуже важливо, на законних підставах. Отримання дозволу на зовнішню рекламу передбачає «спілкування» з різними інстанціями. Як це відбувається і до чого слід бути готовими?
12 Червня, 2020
Монтаж, демонтаж вивіски: як не нажити головного болю? - MCA Group
Монтаж, демонтаж вивіски: як не нажити головного болю?
«Сім раз відмір, один раз відріж», – це знайоме усім прислів’я має стати своєрідним гаслом перед монтажем чи демонтажем вивіски. Поспіх, ігнорування важливих правил (незнання їх) можуть призвести до фінансових втрат і проблем із Законом. Про що слід знати перед та під час монтажу (демонтажу) зовнішньої реклами? Поговоримо про бюрократичну та технічну складові цього процесу.
4 Червня, 2020
Реклама в законі, або навіщо вивісці потрібен паспорт? - MCA Group
Реклама в Законі, або навіщо вивісці потрібен паспорт?
Отримати паспорт на вивіску просто. Приблизно так думають підприємці, які вперше стикаються з цією справою. В реальності ж перед багатьма виростає висока стіна з тонких нюансів та непростих питань. Де отримати паспорт на зовнішню рекламу, чи можна обійтися без нього та як розв'язати проблему без зайвих нервів, витрат і головне – цілком законно?
28 Травня, 2020
Як швидко узгодити дозвіл на літній майданчик або МАФ? - MCA Group
Як швидко узгодити дозвіл на літній майданчик або МАФ?
З настанням тепла стають актуальними затишні літні майданчики, а на вулицях та площах «виростають» різні види МАФ: павільйони, кіоски, декоративні фонтани, вуличні меблі тощо. Далеко не всі з них – законні ...
20 Травня, 2020
Вивіску... прибрали! Що робити? - MCA Group
Вивіску… прибрали! Як повернути вивіску? Дозвіл на вивіску.
Як діяти і куди звертатися, якщо зняли вашу вивіску? Це сталося несподівано, без офіційних попереджень? Для початку вгамуйте емоції: у даній ситуації вони абсолютно зайві. Скоріш за все, виглядало це приблизно так...