Послуги

Узгодження й оформлення дозвільної документації

Виробництво рекламних конструкцій та зовнішньої реклами


Оформлення дозволів на об'єкти зовнішньої реклами

Для економії Вашого часу та коштів, ми візьмемо на себе всі роботи з підготовки пакету документів та проведемо попередній аналіз можливості розміщення Ваших рекламних конструкцій. Наші фахівці будуть супроводжувати Ваші документи протягом всього процесу оформлення, швидко реагуючи на можливі зміни законодавства і політичної кон'юнктури (а це погодьтеся важливо в нашій країні!). Узгодження документів в управліннях архітектури та охорони культурної спадщини, в комунальних підприємствах і комунальних мережах - це наш коник, забудьте про відмову в цих структурах! Підсумком нашої роботи стане отримання дозволу на розміщення об'єкту зовнішньої реклами.

ДОКЛАДНІШЕ

Розробка та узгодження проєктної документації

Наші інженери швидко і якісно підготують необхідну проєктну документацію, щоб виконувати всі норми чинного законодавства та специфіки перевірчих органів. «ДАБК», «ГУ архітектури й містобудування», - ці слова вселяють в Вас невпевненість, і ви насилу уявляєте процедуру оформлення документів в цих структурах? Забудьте про це! Наші фахівці в найкоротші терміни виконають за Вас цю роботу, заощадивши Ваш час та кошти.

ДОКЛАДНІШЕ

Виробництво рекламних конструкцій повного циклу

Фасадні та інтер'єрні вивіски. Комплексне оформлення вхідних груп. Лайтбокси, об'ємні букви. Таблички й фасадні. Цінники, пластикові підставки, стійки. Інформаційні стенди, штендери, покажчики. Куточки покупця. Оформлення вітрин. Виробництво білбордів, рекламних щитів. Розробка дизайну, корпоративного стилю. Монтаж рекламних конструкцій.

ДОКЛАДНІШЕ