Послуги

Оформлення дозволу на
рекламну вивіску Київ,
паспорта фасаду,
зовнішньої реклами.
Дозвіл на розміщення
зовнішньої реклами Київ


Отримати дозвіл на розміщення
зовнішньої реклами у Києві

Вивіска - візитна картка будь-якої організації. Інформаційна конструкція привертає потенційну цільову аудиторію в магазини, банки, кафе і т.д. При цьому важливо, щоб вивіска була не тільки привабливою й інформативною, але і законною.

Тому перед розміщенням реклами на фасаді будівлі або будови, підприємцю необхідно отримати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами Київ. Ігнорування обтяжено наслідками - накладенням штрафів, згідно з кодексом, про адміністративні правопорушення або демонтажем реклами. Все це провокує зайві витрати, яких можна уникнути, дотримуючись вимог до розміщення рекламних конструкцій.

Реклама на фасаді будівлі відповідно до законів України

Дозвіл на вивіску - це документ, який підтверджує правомірність розміщення інформаційної конструкції на фасаді або даху будівель і споруд. Видача дозвільного документа потрібно не у всіх випадках, тому підприємцю складно розібратися з правовою стороною аспекту. Для початку необхідно розібратися, чим вивіска відрізняється від рекламної конструкції, тому що:

 • для установки рекламної конструкції узгодження з органами влади потрібно завжди, а для розміщення вивіски - далеко не завжди;
 • отримання дозволу розміщення вивіски та на рекламної конструкції - це різні державні послуги, які відрізняться процесом оформлення.

Якщо вивіска містить інформацію про найменування організації, її діяльності й розміщена в рамках позначених правил, то вона розглядається, як інформаційна і не вимагає узгоджень.

Також не розцінюються, як реклама вивіски для магазину, встановлені за правилами, в межах займаної площі, із зазначенням, товару, назві та роду діяльності. Що стосується інформаційних табличок для організацій, то в них достатньо вказати назву, юридичну адресу та організаційну форму діяльності. Години роботи вказуються за бажанням керівника фірми.

Інформаційна конструкція підлягає обов'язковому погодженню, якщо її місце знаходження не відповідає межам займаної організацією площі. В цьому випадку вона виступає зовнішньою рекламою, яка привертає потенційну цільову аудиторію, а значить правила зобов'язують її узгоджувати.

Коли отримання дозволу на рекламу не потрібно?

Правила визначають конструкцій, які допускаються до установлення, їх можливі розміри, вимоги до місць розміщення. Зараз, якщо інформаційна конструкція розміщена на будівлі відповідно до правил, які докладно описані в Законі України "Про рекламу", узгодження не потрібно.

Переконатися в законному розміщенні вивіски на фасаді можна звернувшись за консультацією до компанії «МCА Group». Наші фахівці зорієнтують в необхідності узгодження конструкції з місцевими органами влади й при необхідності складуть проєкт за правилами Закону України "Про рекламу".

Коли отримання дозволу на рекламу необхідно?

Згідно з чинним законодавством, отримання дозволу на вивіску в Києві потрібно в наступних випадках:

 • розміщення реклами на підвісних конструкціях в арках, пішохідних галереях, в глибоких дверних отворах;
 • розміщення на дахах багатоповерхових житлових будинків;
 • розміщення на будівлях з архітектурно-художніми елементами;
 • розміщення на фасадах торгових, розважальних центрах, театрах, кінотеатрах або цирках;
 • розміщення на будівлях, які побудовані до 1952 року;
 • розміщення рекламних конструкцій у вигляді окремо розташованих стел;
 • розміщення на фасадах комплексів автозаправних станцій;
Як отримати дозвіл на розміщення вивіски?

Процес узгодження інформаційних конструкцій передбачає певні складності й тимчасові витрати. Для цього може знадобитися виконання цілого ряду умов, серед яких:

 • Розробка й узгодження з органами влади дизайн-проекту конструкції, який не зіпсує зовнішній вигляд столиці.
 • Підготовка та надання правовстановлюючих документів на будівлю або будова, дозволів від власників, а також правовстановлюючі документи на товарний знак, якщо він буде використовуватися.

Але навіть виконання всіх вимог не є гарантією в отриманні дозволу. У разі відмови установка конструкції відкладеться на невизначений термін. Власнику бізнесу доведеться врахувати всі правила і приписи адміністрації, а потім повторно подавати заяву. Тому набагато простіше звернутися за допомогою до фахівців, які володіють навичками й досвідом в цих питаннях.

Компанія «MCA Group» надає весь спектр професійних послуг в отриманні дозволу на зовнішню інформаційну вивіску від влади міста. У цьому випадку підприємець гарантовано отримує швидкий і позитивний результат. Працюємо швидко, якісно і за доступними цінами.

Спеціальний дозвіл на розміщення реклами потрібно отримати, якщо юридична або фізична особа планує встановити зовнішню рекламу з такими конструктивними рішеннями (перелік не єдиний): брандмауер, Беклайт, виносна щитова конструкція (мимоход, штендер), дахова конструкція, об'ємно-просторова рекламна конструкція, зупинний комплекс (включаючи елементи зовнішньої реклами (павільйон), піларс, тумба, пілон (стела), реклама на повітряних кулях. реклама на елементах міського благоустрою, рекламні засоби (переміщувані фізичними особами), світлодіодний екран (електронне табло), сіті-лайт, скроллер , стаціонарний щит (білборд), транспаранти - перетяжки, троли, прапори, трівіжн (призматрон), трол, флагової композиції, парасолі, навіси. Будь-який з перерахованих вище об'єктів зовнішньої реклами прикріплювати до зовнішньої поверхні будівлі / приміщення або розміщувати прямо на вулиці без дозвільного документа заборонено. Право на розміщення в певному місці й на певний термін дає спеціальний дозвіл від місцевого виконавчої ради - видається власнику зовнішньої реклами форма встановленого зразка.


Розробка та узгодження
проєктної документації

Наші інженери швидко і якісно підготують необхідну проєктну документацію, щоб виконувати всі норми чинного законодавства та специфіки перевірчих органів. «ДАБК», «ГУ архітектури й містобудування», - ці слова вселяють в Вас невпевненість, і ви насилу уявляєте процедуру оформлення документів в цих структурах? Забудьте про це! Наші фахівці в найкоротші терміни виконають за Вас цю роботу, заощадивши Ваш час та кошти.

Навіть якщо розміщується інформаційна конструкція не входить в концепцію і не потребує узгодження, вона в будь-якому випадку повинна відповідати вимогам. Тому якщо вам потрібно повісити вивіску так, щоб її не зняли ні міські служби, ні контролюючі органи, а у вас немає часу і бажання розбиратися у всіх нормах і правилах, звертайтеся в компанію «MCA Group»:

 • Розробимо для вас дизайн-проект відповідає всім вимогам постанови
 • Відзначимо всі можливі місця розташування різних інформаційних конструкцій
 • Зазначимо максимально можливі габарити й стилі конструкцій
 • Отримаємо для вас Підтвердження відсутності необхідності в узгодженні вивіски

Ви будете захищені від будь-яких претензій з боку власника будівлі або керуючої компанії Послуги можуть бути надані як окремо, так і в комплексі.

Проєкт рекламної конструкції

Монтаж конструкції на даху будь-якого будинку можливий тільки після проведення всіх експертиз. Інженерні проєкти є ключовою документацією при узгодженні будь-якої конструкції на даху.

Важливим фактом, є наявність гарантії безпеки. Компанія «MCA Group» має великий досвід в наданні подібних послуг. Фахівці компанії оперативно проведуть всі види необхідних робіт.