Реклама в законі, або навіщо вивісці потрібен паспорт? - MCA Group
Реклама в Законі, або навіщо вивісці потрібен паспорт?
4 Червня, 2020
Який порядок отримання дозволів на рекламу в Києві? - MCA Group
Який порядок отримання дозволів на рекламу в Києві?
18 Червня, 2020
Реклама в законі, або навіщо вивісці потрібен паспорт? - MCA Group
Реклама в Законі, або навіщо вивісці потрібен паспорт?
4 Червня, 2020
Який порядок отримання дозволів на рекламу в Києві? - MCA Group
Який порядок отримання дозволів на рекламу в Києві?
18 Червня, 2020

Монтаж, демонтаж вивіски:
як не нажити головного болю?


«Сім раз відмір, один раз відріж», – це знайоме усім прислів’я має стати своєрідним гаслом перед монтажем чи демонтажем вивіски. Поспіх, ігнорування важливих правил (незнання їх) можуть призвести до фінансових втрат і проблем із Законом. Про що слід знати перед та під час монтажу (демонтажу) зовнішньої реклами? Поговоримо про бюрократичну та технічну складові цього процесу.

Монтаж вивіски: не все так просто, як здається

Будь-яка, навіть найпростіша, вивіска вимагає зусиль багатьох людей, від яких залежать естетичний вигляд, законність і, врешті-решт, надійність конструкції. Можна витратити купу грошей на дизайн зовнішньої реклами, але «забути» про бюрократичні нюанси – і усі старання будуть марними. Так само станеться, якщо монтаж вивіски будуть виконувати непрофесіонали, яким байдуже до умов її розміщення та методів кріплення. Висновок простий: справу треба довіряти лише спеціалістам з великим досвідом. І тут є два шляхи:

  1. Скласти послідовність дій самостійно, спираючись на власний досвід, консультацію юриста чи «підказки» знайомих, після чого знайти вузьких спеціалістів за кожним етапом процесу. Мінус: завжди є ризик упустити важливі деталі чи «нарватися» на псевдопрофесіоналів.
  2. Замовити послугу «під ключ» компанії, яка візьме на себе всі юридичні та технічні етапи. Почитайте відгуки, скористайтеся «сарафанним радіо», поспілкуйтеся з різними фірмами, зробіть вибір – і будьте впевнені в позитивному результаті.

Про технічні тонкощі монтажу

Після узгодження дизайну вивіски та оформлення дозволу на зовнішню рекламу залишиться технічний етап – не менш важливий, ніж бюрократичний. Монтаж має відбуватися за правилами, від яких будуть залежати не тільки ефективність вивіски, але і її зносостійкість та безпека. Тут мають значення багато факторів, серед яких:

  • погодні умови,
  • якість електромонтажних робіт,
  • грамотне надійне кріплення,
  • безпека для оточуючих.

В деяких випадках потрібні послуги промислового альпінізму: без них не обійтись під час монтажу вивісок на висоті та складних об’ємних конструкцій. Справжні професіонали виконують свою справу з використанням сучасного обладнання, обережно і водночас швидко та, що теж важливо, без зайвого шуму, який міг би завадити робочому процесу.

Демонтаж вивіски – за правилами

Щорічно в різних містах України примусово демонтують тисячі вивісок. Основна причина – незаконність. Якщо ваша зовнішня реклама встановлена самовільно, без узгодження з уповноваженими структурами, з порушенням техніки безпеки, будьте впевнені: рано чи пізно ваша вивіска стане частиною печальної статистики.

Примусовому демонтажу зазвичай передує попередження, хоча у випадку грубих порушень можлива несподіванка з «хвостом» у вигляді штрафу. Є шанс врятувати вивіску після отримання припису – для цього треба написати заяву з проханням про відтермінування демонтажу у зв’язку з подачею документів для узгодження реклами. В деяких ситуаціях це спрацьовує.

А що робити, коли збігає офіційний термін дії зовнішньої реклами? У цьому випадку слід звернутися до відповідних органів, щоб подовжити термін дії дозволу, – не раніше, ніж за 6 місяців до його закінчення, та не пізніше, ніж місяць після цього.

Буває так, що вивіска за певних причин стає непотрібною, наприклад, через закриття магазину, салону краси тощо. Просто напишіть заяву, дочекайтеся її узгодження та виконайте демонтаж. І хай це зроблять спеціалісти: адже під час зняття вивіски можна пошкодити фасад.

Професійна злагоджена робота MCA Group – ваш спокій під час монтажу або демонтажу вивіски!